KRGL

Prada Participates in Fight Coronavirus

fashion news

Dünya çapında büyük kayıplar vererek mücadele ettiğimiz Corona virüsü konusunda savunma cephesi, inisiyatif alan küresel markalarla her geçen gün daha da genişliyor.

Güçlü bilgi birikimi ve üretim altyapısı imkanlarına sahip global markalar, uzmanlıklarını kullanarak virüsle mücadeleye destek oluyorlar. LVMH gibi el dezenfektanı üreten de var, Kering gibi yüksek miktarda cerrahi maske bağışında bulunan da. Diğer yandan Dolce & Gabbana işin bilimsel boyutunu göz ardı etmiyor ve Milano’daki Humanitas Universitesi’ne sağladığı araştırma fonuyla araştırmaların da önemli olduğunun altını çiziyor. H&M gibi perakende devleri de elini taşın altına koyuyor, lüks modanın ön sıralarındaki markalar da… Şimdi bu gurur listesine Prada’da eklendi.

Prada Covid 19

İtalya’nın Toskana Bölgesi’nden gelen talep üzerine sağlık personeline ulaştırılması amacıyla 80.000 adet tıbbi tulum ve 110.000 adet maske üretmek için kolları sıvayan İtalyan asıllı marka, günlük sevkiyat yaparak 4 Nisan’da tüm siparişi teslim etmeyi planlıyor. KRGL‘den de Prada’ya kocam bir alkış gidiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_US