KRGL

Biz Üretelim, Siz Satışlarınızı Arttırın

KRGL, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarındaki 9 ülkeye yüksek kaliteli hazır giyim ürünleri ihraç eder.

Minimum Sipariş Adedi

Bizim için zahmetli olsa da, esnek üretim kapasitemiz ve teknolojik altyapımız sayesinde her model için 250 adede kadar sipariş alabiliyoruz. Çok düşük adetlerle başlayan bir çok müşterimizin şimdiki yüksek sipariş adetleri bu stratejimizi doğruluyor.

Ürün Tasarımı

Yetenekli tasarım ekibimizle etkileyici tasarımlar oluşturuyor, bu tasarımları tam oturumlu modellere dönüştürüyoruz. Bir fikriniz, tasarımınız ya da mevcut bir modeliniz mi var? Çizim, fotoğraf veya numune ile çalışabiliyoruz.

Üretim Süresi

Numune geliştirme ve üretim süremiz 1 haftadır. Sipariş üretim sürelerimiz 1000 adedin altındaki siparişler 15 gün, 1000 adedin üstündeki siparişler için maksimum 45 gündür. 10.000 Adedin üstündeki siparişler için özel üretim programı oluşturulmaktadır.

Videoyu Oynat

Hoşgeldiniz

KRGL, çeyrek asrı aşkın tecrübesi, teknolojik altyapısı ve güçlü insan kaynağıyla kurumsal müşterilerine yüksek kaliteli hazır giyim ürünleri üreten güvenilir iş ortağıdır.

“Malzemeleri, amaçları ve hizmetleri entegre etmeyi ve bunların kesişme noktalarını bulmayı seviyoruz çünkü sihrin burada gerçekleştiğini düşünüyoruz.”

KRGL, kadın, çocuk ve bebek giyim ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır.

Kumaş, aksesuar ve üretim konusunda güçlü bir tedarikçi ağına sahip olan KRGL, 3 kıtada 9 ülkeye yüksek kaliteli hazır giyim ürünleri ihracatı yapmaktadır.

1000
Ton kumaş
1000
Model
1000
Sevkiyat
1
Ülke

Moda Haberleri

Görüşler

The World Is Small Enough

KRGL’yle kurduğunuz ilk temastan itibaren çok profesyonel bir firmayla görüştüğünüzü anlar, aranızdaki mesafenin sadece bir rakamdan ibaret olduğunu fark edersiniz. 

TÜRKİYE

HEAD OFFICE

TÜRKİYE

HEAD OFFICE

tr_TR